banner pagini secundare

Cariere

Operator CAD

Cerinte:
- absolvent de curs AutoCAD sau echivalent,
- experienta de minimum 3 ani in utilizarea AutoCAD sau echivalent,
- interes si disponibilitate de a colabora pentru proiecte pe perioade determinate de timp.

Responsabilitati: participa la realizarea planselor aferente documentatiilor.

Candidatii interesati sunt invitati sa transmita un CV actualizat la adresa: office@proiectconsulting.ro.

Responsabil licitatii publice

Cerinte:
-    Absolvent de studii superioare (studiile tehnice sau juridice constituie un avantaj),
-    Experienta in munca de minim 3 ani, experienta in domeniul achizitiilor publice SAU in domeniul relatiilor cu clientii reprezinta un avantaj,
-    Capacitate de analiza si sinteza a unui volum mare de informatii intr-un timp scurt,
-    Gandire critica si creativa,
-    Abordare proactiva a problemelor.

Responsabilitati:
-    Urmareste anunturile publicate in SEAP, referitoare la contracte de consultanta in management si/sau supervizare lucrari,
-    Selecteaza anunturile de interes pe baza analizei cerintelor si informeaza directorul companiei,
-    Selecteaza din baza de date a companiei persoanele care pot ocupa pozitiile de experti indicate de directorul companiei, analizeaza conformitatea cu cerintele si obtine clarificari sau completari,
-    Negociaza conditiile participarii la licitatie cu expertii selectati,
-    Actualizeaza si dezvolta baza de date cu experti,
-    Pregateste componenta de oferta referitoare la personalul companiei in vederea participarii la licitatie.

Beneficii:
-    Perfectionare intr-un domeniu dinamic, cu provocari diverse,
-    Activitate intr-o echipa de profesionisti responsabili,
-    Bonusuri in functie de realizari.

Candidatii interesati sunt invitati sa transmita un CV, insotit pe cat posibil de recomandari, la adresa: office@proiectconsulting.ro.

proiectare

PROIECTARE

Conform Hotararii de Guvern nr. 907/2016, documentatiile tehnico-economice aferente obiectivelor de investitii finantate din fonduri publice ...

consultanta

CONSULTANTA

Proiect Consulting SRL ofera clientilor si potentialilor clienti consultanta in diverse stadii ale proiectului de investitii, de la definirea temei de proiectare, pana la receptionarea obiectivului final.

supervizare

SUPERVIZARE LUCRARI

Activitatea de supervizare a lucrarilor este o parte componenta a activitatii de consultanta in domeniul

management

MANAGEMENT DE PROIECT

Caracteristicle strategiei noastre de management de proiect sunt: